Vánoční speciál raw/vegan cukroví


Vánoce, nejočekávanější svátek v roce. Přijďte načerpat síly a inspiraci na tento pětihodinový speciál, ať ty letošní opravdu stojí za to! Vyrobíme společně naše TOP vánoční cukroví plné blahodárných živin, které pohladí na těle i na duši. Bez mléka, vajec i másla tak, jak to od nás máte nejraději.


Zúčastněte se našeho nabitého pětihodinového kurzu, kde si společně připravíme raw a vegan cukroví, které je hotové během chvilky, je zdravé a navíc si při něm nespálíte prsty! Výroba raw cukroví je zábavná, a když znáte ty správné postupy, tak i jednoduchá.

Naučíme vás, jak připravit naprosto božské cukroví, a to zcela bez mléka, cukru či vajec. Většina receptů je i bez lepku! Na kurzu budeme společně tvořit, válet, tvarovat, plnit a taky hojně ochutnávat. Z kurzu si navíc každý domů odnese nejen spoustu tipů, receptů a zkušeností, ale i dobroty v krabičce na domácí ochutnávání či zamražení na Vánoce. Nezapomeňte si proto prosím donést svou vlastní krabičku.

Na kurzu jsou vítáni začátečníci, děti i ti z vás, kteří jsou zkušenější a touží po nových nevšedních receptech. Zároveň zveme i naše skalní příznivce z minulých ročníků tohoto speciálu a hlásíme: máme nové recepty, z nichž pár (2-3) bude i pečených.


Kdy, kde a za kolik to bude?

Kdy: 24. listopadu 2018 od 14:00
Začátek workshopu: 14:00 - 19:00
Délka workshopu: 5 hodin
Kapacita: 15 osob
Cena: 1790,- Kč
Kde: Vitalvibe centrum, Veveří 127, Brno
Workshop vedou: Ivana Fitzková (HLAVU VZHŮRU), Martina Greenberg


Dárky pro vás:
Přihlášku se svým jménem pošlete zde: ivana@hlavuvzhuru.cz

Sami si vyzkoušíte vytvořit:


Přidáme i spoustu tipů:

Jak se budete po kurzu cítit a co budete umět?

Lektorky:

Martina Greenberg

Vystudovaná nutriční terapeutka a lektorka vánočních kurzů. Jejím nejoblíbenějším obdobím jsou Vánoce, každoročně připravuje různorodé cukroví pro široké okolí i celou rodinu. Zbožňuje o jídle mluvit, číst a stále hledat nové a nové kombinace chutí.


Ivana Fitzková

Zakladatelka projektů HLAVU VZHŮRU a HLAVU VZHŮRU Store, lektorka workshopů zdravého vaření a specialistka na výživu. Neutuchající optimistka věčně hledající různé vylepšováky pro udržitelnější a zdravější bytí, které zbytečně nazatěžuje naši Matičku Zemi, ani nás samotné.


Při zrušení účasti 4-7 dní před datem konání kurzu účtujeme 50% storno poplatek, tj. 895 Kč. Při zrušení účasti tři a méně dní před datem konání kurzu je platba nevratná v plné výši, nebo za sebe můžete poslat náhradníka.

Přihlášku se svým jménem pošlete zde: ivana@hlavuvzhuru.cz

Komentáře