vysokootáčkový mixér

Omniblend I - edice Love of RawPočtem otáček, svým tvarem a designem je srovnatelný s legendárním mixérem Vitamix. Dokonce nádoba Omniblendu pasuje na tělo Vitamixu! Když jsem si vybírala ten správný mixér do své kuchyně, chtěla jsem kvalitu bez kompromisů za přijatelnou cenu. Hledala jsem tenkrát dlouho, ale našla. Vám hledání usnadním a rovnou vám řeknu, co jsem se všechno při výběru dozvěděla já a proč nedám právě na tento mixér dopustit.Proč si pořídit mixér?

Když jsem byla nemocná, jako první stroj jsem ve své kuchyni přivítala odšťavňovač. Jak mé nadšení pro nové recepty a zdravou stravu rostlo, zvyšoval se přímo úměrně i počet odvařených tyčových (a jiných) mixérů a množství hodin strávených nad přípravou základních receptů. Záhy jsem zjistila, že potřebuju do kuchyně dalšího pomocníka - vysokootáčkový mixér. A ne jen tak ledajaký! Potřebuju mixovat koktejly, polévky, krémy i krusty na dorty a zákusky, vyrábět ořechová másla, rostlinná mléka, přesnídávky, pomazánky, těsta, mlít mouku, semínka, vyrábět zmrzliny, drtit led ... Mrknutím oka během pár vteřin, bez náročného mytí. Rychle, stručně a do hladka. A tak jsem se zamilovala do legendárního Vitamixu. Tenkrát byl však na mé možnosti příliš drahý a pro mé výtvory by vyžadoval i pořízení druhé nádoby pro suché mixování (která sama o sobě stojí kolem pěti tisíc). Musela jsem najít jiné, stejně efektivní řešení.


Proč právě Omniblend I - edice Love of Raw?

A pak jsem HO našla! Jmenuje se Omniblend I. Vypadá jako Vitamix, má stejné ovládání, tvary i počet otáček. A co víc, má jednu nádobu, ve které můžete mixovat suché i mokré ingredience. Za třetinovou cenu tak naděláte stejnou parádu! To už se vyplatí. :) Jaké jsou tedy jeho hlavní přednosti?


Co všechno umí?

Já sama si už běžný den, ať už pracovní či osobní, bez Omniblendu nedovedu představit. Usnadňuje mi tolik práce a šetří tak moc času i energie, že jsem za něj vděčná s každým zapnutím. S čím vším si tedy poradí?


A co čištění?

Údržba Omniblendu je jedna radost, nic rychlejšího snad neznám. Nejenom, že zašpiníte minimum nádobí, čištění samotné nádoby zabere jen pár vteřin. Stačí do nádoby nalít trochu teplé vody a kapku prostředku na nádobí, zapnout a nechat jej, ať se vyčistí sám. Poté jen vypláchnete trochou vody a je hotovo. Když mixuju lepivější hmoty, rovnou nádobu přejedu houbičkou. Nože nejsou úplně naostřené, takže se nemusíte bát kolem nich sahat rukou.K vašim službám :)

Že to zní jako pohádka? Tak se přijďte přesvědčit na vlastní oči na některý z mých kurzů a workshopů. Mixér si tak budete moci osahat i vyzkoušet na vlastní kůži.

A pokud stále váháte s výběrem toho správného kuchyňského pomocníka právě pro vás, neváhejte se na mne obrátit. Ráda vám poradím s výběrem toho nejlepšího přesně podle vašich představ.


Mám pro vás slevu! A ne jednu ...

Vím, že pořídit si domů takovéto kuchyňské pomocníky není zrovna levná záležitost. Ale taky vím, že když už to uděláte, rozhodně nebudete litovat. Slibuju! A tak jsem pro vás vyjednala pár pěkných slev, které vám, věřím, jejich nákup aspoň trochu zpříjemní.


Slevu 5% na mixéry Vitamix, Catler a Personal Blender získáte od Traminal.cz po zadání kódu: 27907687 do kolonky slevový kupón v průběhu objednávky.

Slevu 3% na mixér Omniblend I získáte od Zuzky z Love of Raw po zadání kódu: hlavuvzhuru do kolonky kód kupónu v průběhu objednávky.

A protože Zuzka, která mi tuto milou slevu pro vás poskytla, dělá věci prostě tak trochu jinak, přiloží vám NAVÍC a zcela ZDARMA:


No a pokud vás budou Zuzčiny recepty a tvoření bavit, určitě neváhejte a pořiďte si její vysoce propracovaný ONLINE RAW FOOD KURZ! Když při jeho objednávce zadáte kód: hlavuvzhuruonline, dostanete na kurz slevu 490 Kč. A pak, že hodní lidé neexistují. :)


Vaše

I.❤


Komentáře