KURZY, PŘEDNÁŠKY, WORKSHOPY

o zdravém životním stylu na tisíc způsobů


In2hearts Yoga festival

Druhý ročník havířovského jógového festivalu, jehož součástí budou poprvé i workshopy a prodejci drobných radostí. Tušíte správně, budu tam! A vy si se mnou můžete (nejen) pořádně zavařit :)
11. května 2019 od 8:45
Středisko volného času Asterix, Havířov

cena různá

Chci vědět víc!


KONZULTACE

dáme řeč a hlavy dohromady. To vykoumáme!


Osobní konzultace

Rozhodli jste se vychytat svůj životní styl ale z toho množství mnohdy protichůdných informací vám už jde hlava kolem? Nebo jen chcete pořešit pár otázek, které vám nedají spát a dostat na ně rozumné odpovědi? Skvělé, tak to dáme řeč a hlavy dohromady. To vykoumáme! PS: Na diety a zázračné pilule zapomeňte, to se u mě nenosí :P

od 500,-

Chci vědět víc!

Dlouhodobý individuální kurz

Chcete vzít svůj životní styl do vlastních rukou, ale nevíte, kde začít? Tak to určitě vyzkoušejte tento dlouhodobý individuální kurz, ve kterém vás krok za krokem naučím vše, co potřebujete k tomu, abyste se stali sami sobě poradcem ve zdravém životním stylu. A ještě vás to bude bavit!

3000,-

Chci vědět víc!

Online konzultace přes Skype

Máte tolik otázek, že se vám nevejdou do tří vět v mailu? Potřebujete povzbudit, nakopnout, vrátit zpátky na cestu nebo si "jen" s někým povykládat o jídle, životě, slevách na dobré jídlo, receptech a nebo zdravém životním stylu? Nebo jen prostě nechcete ven z tepláků a raději si vykládáte z pohodlí vlastního gauče? Může být, zavoláme si přes Skype!

od 500,-

Chci vědět víc!

Společný nákup

Nákupyyyyyyyyyy!!! Nákupy jídla, to je prostě moje! Několik roků jsem mapovala zdroje a ceny potravy v Brně. Ráda se s vámi podělím o tajná zákoutí, kde seženete vysoce kvalitní jídlo co nejlevněji. Efektivita na prvním místě, super tipy zaručeny!

od 500,-

Chci vědět víc!

Jídelníček na míru

Každý jsme originál a proto taky každý jinak jíme, hýbeme se, odpočíváme ... Pokud patříte k těm, kteří potřebují vlastní jídelníček na míru, jste tady správně. Zanalyzujeme, probereme, spočítáme, optimálně nastavíme. Tenhle jídelníček na míru bude opravdu jen váš a přesně podle vašich představ.

od 1200,-

Chci vědět víc!


AKCE

kde na mě ještě můžete natrefit ...