Jídelníček na míru


Každý jsme originál a proto taky každý jinak jíme, hýbeme se, odpočíváme ... Pokud patříte k těm, kteří potřebují vlastní jídelníček na míru, jste tady správně. Zanalyzujeme, probereme, spočítáme, optimálně nastavíme. Tenhle jídelníček na míru bude opravdu jen váš a přesně podle vašich představ.

Chápu, že začátky lepšího životního stylu jsou pro spoustu lidí krušné a náročné a že v této fázi člověk nejvíc ocení, když má alespoň něco pevně dané a nemusí řešit každý svůj krok. Jídelníčky na míru jsou super v uvědomnění, kolik si toho opravdu můžeme za den dopřát, co naše tělo potřebuje a vyžaduje a co už je naopak přes čáru. Na individuálním jídelníčku se dá naučit spousta základních (a taky zásadních) pravidel zdravého životního stylu, nicméně já z toho popravdě dvakrát nadšená nejsem. Proč?

Spousta lidí totiž používá jídelníčky podobně, jako třeba různé prášky. Někdo vám řekne: "jezte tohle a tamto a bude vám líp". A vy to jednoduše děláte a čekáte, co se bude dít. Já naopak chci, aby mí klienti převzali zodpovědnost do vlastních rukou a přemýšleli nad tím, proč mají jídelníček sestavený zrovna tak, jak mají a neupínali se na něj. Není totiž nic horšího, než když skončí sezona jahod a klient vyhodí jídelníček oknem, protože neví, co si tam místo nich má dát.

A tak všem zájemcům o jídelníčky na míru vždycky dopředu říkám, že tento materiál není dogma a že to neznamená, že si nemůžou už nikdy dát nic jiného. To je přece nesmysl. Nepleťte si ale jídelníček s dietou. Zatímco dieta je krátkodobá, často neúspěšná a s neoblíbeným jojoefektem na jejím konci, jídelníček na míru vás má naopak naučit dlouhodobě udržitelným návykům, které můžete provozovat ideálně po celý život. Je to ukázka, jak by to mohlo fungovat. Tak co, jdete do toho se mnou? :)

CHCI JÍDELNÍČEK, CO PRO TO MUSÍM UDĚLAT?
Nejdřív konzultace

Abychom se mohli bavit o sestavení opravdového jídelníčku na míru, budu od vás potřebovat docela dost informací. Jen tak můžeme totiž dosáhnout toho, že vám budou recepty vážně chutnat, budete stíhat jejich přípravu a bude vás to celé zároveň bavit a ne unavovat. Začneme proto tím, že si domluvíme první konzultaci. Jak na to? Přečtěte si tady.


Sestavení jídelníčku na míru

Po první konzultaci budu mít všechny potřebné informace k sestavení vašeho vlastního, individuálního jídelníčku na míru. Pustím se do práce na jejímž konci vám odešlu pdf dokument plný přesně toho, co vaše tělo v danou chvíli potřebuje nejvíc. Proč vám jídelníček nepředám vytištěný? Je to jednoduché. Takový jídelníček obsahuje několik desítek stran a jeho tisk by zbytečně zatěžoval přírodu. Obzvlášť v dnešní moderní době, kdy si můžeme všechno kdykoliv a pomalu odkudkoliv najít v počítači a dalších chytrých zařízeních. Tak toho využijme!


CO TO STOJÍ?
Týdenní jídelníček

Jídelníček na celý týden, tedy 7 dní. Počet receptů se liší od počtu požadovaných denních jídel, nejčastěji klienti volí 5 jídel denně. V tomto případě pak jídelníček obsahuje 35 receptů se seznamem surovin, gramážemi a postupy příprav.

* V ceně jídelníčku není zahruta cena konzultací.


Dvoutýdenní jídelníček

Jídelníček na dva týdny, tedy 14 dní. I zde se počet receptů liší od počtu požadovaných denních jídel. V případě pěti jídel denně jídelníček obsahuje 70 receptů se seznamem surovin, gramážemi a postupy příprav.

* V ceně jídelníčku není zahruta cena konzultací.


Balíčky a služby na přání, na míru a třeba i pro Míru

Pokud máte nějaké specifické přání či představu, která není uvedená v nabídce, určitě mi to s čistým svědomím řekněte a můžeme se domluvit na individuálním řešení. Rodiče mě vždycky učili, že všechno je jen o komunikaci a že líná hu... však to znáte. Zvládám i dárkové poukázky, nicméně v těchto případech si vždycky dopředu stokrát a velmi důkladně ověřuju, jestli je to opravdu dobrý nápad. Totiž ... taky už se vám někdy stalo, že jste dostali dárek, ze kterého jste nebyli nijak zvlášť nadšení (ba naopak), ale ten, kdo vám ho dal, z toho skákal metr vysoko a měl pocit, jak to báječně vykoumal? No, tak přesně takhle by to nešlo.
Komentáře