Osobní konzultace


Rozhodli jste se vychytat svůj životní styl ale z toho množství mnohdy protichůdných informací vám už jde hlava kolem? Nebo jen chcete pořešit pár otázek, které vám nedají spát a dostat na ně rozumné odpovědi? Skvělé, tak to dáme řeč a hlavy dohromady. To vykoumáme!
PS: Na diety a zázračné pilule zapomeňte, to se u mě nenosí :P


Bedlivě sleduju trendy ve výživě, ale nechávají mě zcela chladnou. Chvilku jsou zlé tuky, pak zase cukry, jednou vás spasí velké množství bílkovin ve stravě, pak zase minimální. No v tom aby se čert vyznal. A diety? Panejo! To by snad mohl být samostatný vědní obor :D A protooooooo pojďte si v tom se mnou konečně jednou pro vždy udělat jasno! Nečekejte žádné složitosti, vysvětlím vám všechno potřebné hezky srozumitelně a nakonec určitě sami uznáte, že to je vlasně úplně jasné a snadné. Slibuju!

Naučím vás, jak se nenechat strhnout lavinou módních trendů a výdobytků ve stravování a jak o svém životním stylu rozhodovat s chladnou hlavou a nohama pevně na zemi. Nečekejte, že to odkroutím za vás nebo že dostanete nějaký univerzální manuál na štěstí a zdraví. K čemu by vám to totiž bylo? Já vás naopak naučím, jak to štěstí, zdraví, pohodu a životní styl podle vašich představ můžete najít vy sami. Zkrátka a dobře abyste si sami byli svým poradcem a dovedli si pomoct.

Jelikož jste dočetli až sem, máte asi něco na srdci (a já jen doufám, že to není šelest)! Napište mi na mail, zavolejte nebo napište textovku na tel: 603 798 388 a pak už to půjde raz dva. Raz, dva, tři ...


JAK TO U MĚ CHODÍ?
Intro

Poté, co mě jakýmkoliv komunikačním prostředkem zkontaktujete, pošlu vám mailem dva dokumenty k vyplnění. Jde o klasický vstupní dotazník klienta, který se ptá na základní údaje o vaší maličkosti a životním stylu. Druhý dokument je stejně tak zábavný jako ten první a obsahuje tabulku na sedm dní, do které stačí zapsat všechno všecičko, co za následujících sedm dní vpravíte do svých úst. Ano, jídlo i pití. Všechno.

Až budete mít dokumenty vyplněné, poštete mi je zpátky a já je zevrubně nastuduju, abych si mohla udělat lepší představu o vašem současném zdravotním stavu a situaci. Domluvíme termín první konzultace a jde se na věc! :)


První konzultace

A je to tady. Jen já, vy a všechno, co vám leží na srdci nebo hlodá v hlavě. Bude mě zajímat, co vás ke mě přivádí, jak se máte, co děláte a jak si žijete. Stejně tak a možná ještě více mě však bude zajímat váš zdravotní stav, prostředí, ve kterém žijete a trávíte většinu času nebo třeba vaše dětství a rodinné zvyky. Než na konzultaci přijdete, popřemýšlejte proto o všech těchto věcech a nezapomeňte ani na pocity a nálady s tím spojené.


Vážení vážení!

Ano, vážně! :) Podíváme se spolu pravdě do očí a na vašem vlastním příkladu vysvětlím, proč váha není všechno. Změříme proto celkové složení vašeho těla na bioimpedanční váze Tanita a posvítíme si na všechny vaše končetiny. Nemine vás ani rozbor množství tukové a svalové tkáně, zavodnění organismu nebo například metabolický věk.

Někteří považují detailní měření na co nejlepších strojích za klíčové, já spíše vnímám tuto možnost jako milou pomůcku a snažím se klienty nefixovat na čísla. Stresu máme v životě dost, netřeba si způsobovat další tlakem na "papírové výsledky". Nesčetněkrát jsem totiž zjistila, že klienti mají své cíle stanovené zcela mimo reálné a hlavně zdravíprospěšné mantinely. Mějme proto na paměti, že data z měření jsou jedna věc, ale celkový dobrý pocit je stejně tak a ne-li ještě více důležitý.


Jak vám můžu pomoci právě já?

Tak, všechny informace i data o vaší osobě bych měla mít a teď je řada na mě. Jak vám můžu pomoci právě já? Zhodnotím vaši situaci a nabídnu nejlepší možnosti řešení přesně pro vás na míru. Třeba vám postačí jen objasnění pár základních otazníků a uvedení věcí na pravou míru. Třeba vám postačí jen další úhel pohledu a názor, který vám možná uniká a popostrčí vás k dalším krokům. No a nebo si padneme natolik do oka, že si plácneme a já vás provedu světem zdravého životního stylu.

Nejíte rajčata, hrášek nebo třeba maso? Nevadí, každý jsme nějací a je to úplně v pořádku. Možná vás potěší, že si poradím i s vegetariánstvím, veganstvím, paleo, bezlepkem, bezlaktózou nebo i vitariánstvím (raw food). Každý přeci máme právo na chutnou a plnohodnotnou stravu podle našich představ. :)

Můžeme se pravidelně vídat, já budu sledovat vaše pokroky, poskytovat potřebnou motivaci i inspiraci. Kdyby to bylo jooo nutné, můžu vám i sestavit jídelníček na míru na základě všech informací, které jsem od vás získala. Takže opravdu silně individuální záležitost. :) Je toho fakticky spousta, co mohu nabídnout, takže věřím, že určitě najdeme to pravé ořechové přesně podle vašich představ tak, aby vás to maximálně bavilo!


A co bude dál?

To už záleží jen a jen na vás. Některým klientům vyhovuje pouze první schůzka, kde dostanou stěžejní odpovědi na své otázky a jsou spokojení. To, proč však většina klientů nakonec vyžaduje další a další setkání je inspirace, neutuchající motivace a ujištění, že všechno je možné v pohodě zvládnout. To, kolikrát, po jaké době a za jakých okolností se znovu setkáme a jestli vůbec je jen a jen na vás. Já o vás vždy ráda uslyším třeba na Skypu, ráda se s vámi uvidím osobně a úplně nejraději se s vámi budu radovat z vašich krůčků k vysněným cílům.


CO TO STOJÍ?
První konzultace

První konzultace bývá zpravidla nejdelší a trvá přibližně dvě hodiny. Délka konzultace se vždy odvíjí od vašich potřeb, životního příběhu a hloubce problémů, které byste se mnou rádi vyřešili.

* Dále je účtovaná každá další započatá půlhodina, tj. 500 Kč/60min, 750 Kč/61-90min, 1000 Kč/91-120min atd.


Každá další konzultace

Už se známe. Vy víte, že já nekoušu a já zase vím, že to myslíte vážně. :) No a proto půjde všechno tak nějak rychleji. Budeme hotoví cca za hodinku a půl, nebo třeba i dřív.

* Dále je účtovaná každá další započatá půlhodina, tj. 500 Kč/60min, 750 Kč/61-90min, 1000 Kč/91-120min atd.


Balíčky a služby na přání, na míru a třeba i pro Míru

Pokud máte nějaké specifické přání či představu, která není uvedená v nabídce, určitě mi to s čistým svědomím řekněte a můžeme se domluvit na individuálním řešení. Rodiče mě vždycky učili, že všechno je jen o komunikaci a že líná hu... však to znáte. Zvládám i dárkové poukázky, nicméně v těchto případech si vždycky dopředu stokrát a velmi důkladně ověřuju, jestli je to opravdu dobrý nápad. Totiž ... taky už se vám někdy stalo, že jste dostali dárek, ze kterého jste nebyli nijak zvlášť nadšení (ba naopak), ale ten, kdo vám ho dal, z toho skákal metr vysoko a měl pocit, jak to báječně vykoumal? No, tak přesně takhle by to nešlo.


CHCETE MĚ? Aneb JAK SI DOMLUVIT KONZULTACI?

Úplně nejlepší bude, když mi napíšete mail, tam odpovídám nejrychleji. Můžete mi zkusit zavolat nebo zatextovat na tel: 603 798 388. Často ale bývám zaneprázdněná a telefon nemůžu zvednout, takže to buď nevzdávejte a zkoušejte, nebo zkuste tu písemnou komunikaci. Tam jsem jednoduše jako blesk. A nebo mě ještě můžete přistihnout při činu na facebooku. :)


A CO NA MĚ ŘÍKAJÍ MÍ KLIENTI?

"Ahoj Ivi,
moc moc moc děkuju, tak bleskovou odpověď jsem ani nečekala, jsi nejhodnější :)
...
Nedovedu si představit nikoho, za kým bych šla s větší důvěrou ohledně zdravé výživy, než tebe, aby byla zdravá, protože zdravá, a ne nějaká švihnutá chvilková dieta, aby šly dolů kila. Těžko může být kdo motivovanější ohledně zdraví než ty :) A je super, jak všechno to, čím sis prošla, měníš v něco super pozitivního, energickýho a předáváš to všude kolem sebe :) Většina lidí by se asi zachovala úplně jinak. A to se mi hrozně líbí a moc mě to inspiruje :)"

- P. D.


"Milá Ivanko,
díky moc za jídelníček a mé "rychlé pracovní kombinace" ...i za ty další recepty na obědy (kolikrát už nevím, co vařit, Vaše recepty jsou pro mě totální převrat a inovace :-)"

- Edita
Komentáře