Dlouhodobý individuální kurz


Chcete vzít svůj životní styl do vlastních rukou, ale nevíte, kde začít? Tak to určitě vyzkoušejte tento dlouhodobý individuální kurz, ve kterém vás krok za krokem naučím vše, co potřebujete k tomu, abyste se stali sami sobě poradcem ve zdravém životním stylu. A ještě vás to bude bavit!


Ve své praxi coby poradce pro výživu jsem velmi záhy zjistila, že sestavování jídelníčků není pro většinu mých klientů dlouhodobým řešením. Nejenom, že vám nevidím do hlavy ani neznám vaše konkrétní chutě ve chvíli, kdy byste si rádi dali jídlo, ale takový jídelníček sestavený byť na měsíc stejně nedokáže dlouho držet krok s aktuální sezonou a pravděpodobně vás brzy přestane bavit. Pokud byste však rádi přišli na kloub tomu, jak si taková jídla denně sestavovat sami, bez náročných výpočtů a zdlouhavého přemýšlení, jste tady správně! Tento kurz jsem připravovala více než rok a mám obrovskou radost, že je tady teď konečně pro vás všechny.

"S radostí vás během tohoto dlouhodobého individuálního kurzu naučím veškeré mé získané know-how a vy tak nakonec budete sami sobě tím nejlepším poradcem ve zdravém životním stylu."


Kurz obsahuje:


Ano, chápete to správně - budeme se spolu učit. Suma sumárum se jedná o přibližně 4 měsíce plné nových, mnohdy velmi zajímavých informací, podnětů, tipů, rad, triků a v neposlední řadě především motivace k dosažení vašich vysněných cílů. Společně se tedy vydáme na cestu, po které ráda půjdu vedle vás. Tak co, půjdete do toho se mnou? :)

Jelikož jste dočetli až sem, máte asi něco na srdci! Napište mi na mail, zavolejte nebo napište textovku na tel: 603 798 388 a pak už to půjde raz dva. Raz, dva, tři ...


JAK KURZ FUNGUJE?
Intro

Pokud jste u mě poprvé, domluvíme si nejdříve úvodní osobní konzultaci, která není v ceně kurzu. To proto, abychom zjistili, zda je dlouhodobý individuální kurz opravdu to pravé ořechové právě pro vás a také abychom se alespoň trochu poznali. Jak taková osobní konzutace v mém podání probíhá se dočtete tady. Pokud jste však už u mě někdy byli a tento dlouhodobý kurz vám padnul do oka, můžeme se na něj rovnou vrhnout bez nutnosti předchozí konzultace. Přecijen už se známe a všechny potřebné informace už od vás mám.Vítejte v dlouhodobém individuálním kurzu!

Na úvodní konzultaci jsme se tedy dohodli na pokračování formou dlouhodobého individuálního kurzu. Po jeho uhrazení vám obratem zašlu první kapitolu v pdf k přečtení a nastudování. Času na to máte, kolik budete potřebovat, nicméně v rámci zachování vaší pozornosti nejraději doporučuji časové rozestupy mezi lekcemi maximálně dva až tři týdny. Chápu však, že člověk míní a život mění, tudíž je samozřejmé, že když nebudete stíhat a hodilo by se vám na nastudování a pochopení textu více času, máte ho mít.

Po uplynulé době a nastudování textu se sejdeme na hodinové individuální konzultaci, kde budeme mít prostor k rozebrání tématu kapitoly, dovysvětlení případných nejasností a samozřejmě probrání všech různých otázek a myšlenek, které se nemusí nutně týkat aktuální kapitoly ale mají souvislost se zdravým životním stylem. Pokud tedy zrovna budete řešit, kde sehnat nejlepší datlovou pastu, jak si umixovat nejlepší smoothie či vyrobit pomazánku, ráda s vámi proberu i toto. :) Součástí každé kapitoly je i ukázkový den vyváženého jídelníčku a možnost přeměření na bioimpedanční váze. Po konzultaci domluvíme termín další návštěvy a já vám zároveň zašlu další kapitolu k nastudování. Takto projdeme všech sedm kapitol, na jejichž konci si zvládnete sestavovat vyváženou a chutnou stravu sami a zároveň byste měli rozumět spojitostem mezi stravou, psychikou, sportem, regenerací, výběrem a skladbou surovin.CO TO STOJÍ?

Tento kurz jsem pro vás připravovala a spolu s několika ochotnými "pokusnými králíky" testovala více než rok, než jsem se rozhodla ho zveřejnit. Je v něm obsažený obrovský kus práce, spousta informací a materiálů, které vám už nikdy nikdo nevezme a k tomu navrch 7 hodin konzultací, kontrolní měření, 7 denní ukázkový jídelníček, více než 30 receptů, interaktivní tabulky, odkazy, tipy a také slevy. Chtěla bych, aby byl tento kurz pro vás zajímavější než obyčejné docházení na konzultace a tak vám jej nabízím dokonce levněji, než by vás vyšlo 7 hodin konzultací v mé poradně. A to už se vyplatí, co myslíte?*Kurz je nutné absolvovat a ukončit do 1 roku od jeho začátku. Po zahájení kurzu je jeho cena nevratná v plné výši.


CHCETE DLOUHODOBÝ INDIVIDUÁLNÍ KURZ?

Úplně nejlepší bude, když mi napíšete mail, tam odpovídám nejrychleji. Můžete mi zkusit zavolat nebo zatextovat na tel: 603 798 388. Často ale bývám zaneprázdněná a telefon nemůžu zvednout, takže to buď nevzdávejte a zkoušejte, nebo zkuste tu písemnou komunikaci. Tam jsem jednoduše jako blesk. A nebo mě ještě můžete přistihnout při činu na facebooku. :)
Komentáře