Online konzultace přes Skype


Máte tolik otázek, že se vám nevejdou do tří vět v mailu? Potřebujete povzbudit, nakopnout, vrátit zpátky na cestu nebo si "jen" s někým povykládat o jídle, životě, slevách na dobré jídlo, receptech a nebo zdravém životním stylu? Nebo jen prostě nechcete ven z tepláků a raději si vykládáte z pohodlí vlastního gauče? Může být, zavoláme si přes Skype!


Ano, tohle naprosto chápu, protože to tak někdy jednoduše mívám taky. Takže jestli chcete, klidně se i já hodím do tepláků a dáme řeč z gauče na gauč, třeba i na druhý konec zeměkoule. V něčem má prostě to žití v jednadvacátém století nesporné výhody! :) Takže odteď není nic jednoduššího, než kdykoliv napsat mail, zavolat nebo napsat textovku na tel: 603 798 388, domluvíme kdy a v kolik a pořešíme všechno potřebné mrknutím oka. Jednodušší už to snad ani být nemůže.


CO TO STOJÍ?
První konzultace

První konzultace bývá zpravidla nejdelší a trvá přibližně dvě hodiny. Délka konzultace se vždycky odvíjí od vašich potřeb, životního příběhu a hloubce problémů, které byste se mnou rádi vyřešili.

* Dále je účtovaná každá další započatá půlhodina, tj. 500 Kč/60min, 750 Kč/61-90min, 1000 Kč/91-120min atd.


Každá další konzultace

Už se známe. Vy víte, že já nekoušu a já zase vím, že to myslíte vážně. :) No a proto půjde všechno tak nějak rychleji. Budeme hotoví cca za hodinku a půl, nebo třeba i dřív.

* Dále je účtovaná každá další započatá půlhodina, tj. 500 Kč/60min, 750 Kč/61-90min, 1000 Kč/91-120min atd.


Balíčky a služby na přání, na míru a třeba i pro Míru

Pokud máte za lubem Skypovat si se mnou dlouhodobě, určitě mi to s čistým svědomím řekněte a můžeme se domluvit na výhodnějších cenách. Rodiče mě vždycky učili, že všechno je jen o komunikaci a že líná hu... však to znáte. Zvládám i dárkové poukázky, nicméně v těchto případech si vždycky dopředu stokrát a velmi důkladně ověřuju, jestli je to opravdu dobrý nápad. Totiž ... taky už se vám někdy stalo, že jste dostali dárek, ze kterého jste nebyli nijak zvlášť nadšení (ba naopak), ale ten, kdo vám ho dal, z toho skákal metr vysoko a měl pocit, jak to báječně vykoumal? No, tak přesně takhle by to nešlo.


CHCETE MĚ? Aneb JAK SI DOMLUVIT KONZULTACI?

Úplně nejlepší bude, když mi napíšete mail, tam odpovídám nejrychleji. Můžete mi zkusit zavolat nebo zatextovat na tel: 603 798 388. Často ale bývám zaneprázdněná a telefon nemůžu zvednout, takže to buď nevzdávejte a zkoušejte, nebo zkuste tu písemnou komunikaci. Tam jsem jednoduše jako blesk. A nebo mě ještě můžete přistihnout při činu na facebooku. :)
Komentáře