Společný nákup


Nákupyyyyyyyyyy!!! Nákupy jídla, to je prostě moje! Několik roků jsem mapovala zdroje a ceny potravy v Brně. Ráda se s vámi podělím o tajná zákoutí, kde seženete vysoce kvalitní jídlo co nejlevněji. Efektivita na prvním místě, super tipy zaručeny!


Taky se vám stává, že když už se odhodláte k nějakému super vyhlížejícímu receptu, zjistíte, že půlku surovin doma nemáte a druhou půlku ani neznáte? Tak to vítejte v klubu! Dala jsem si tu práci, oběhala snad všechny obchody široko daleko a zmapovala jejich sortiment a cenovou nabídku. Byli byste určitě dost překvapení, jaké cenové rozdíly na trhu panují a to v obchodech pár kroků od sebe!!!

A protože nerada zbytečně vyhazuju peníze a ještě neraději ztrácií čas, udělala jsem si z nakupování malou investigativní záležitost, všecko si zapsala do hlavy i do notýsku a teď se s vámi o to mile ráda podělím. Proč? Protože chci, aby vás zdravý životní styl vážně bavil a ne otravoval jen kvůli zjišťování, hledání a zdlouhavého nakupování. Tak pojďte se mnou na procházku, ukážu vám místa, do kterých byste neřekli, že tam najdete něco moc chutného, zdravého a třeba i levného! :)


CO TO STOJÍ?

Takové efektivní nakupování, to se musí umět a přesně vědět kde co hledat a za kolik. Tohle všechno a můj drahocenný čas k tomu, to je má nabídka. Já vám ukážu, kde co je a na co to je dobré a pak už je jen na vás, jak s tím vším naložíte :)

* Dále je účtovaná každá další započatá půlhodina, tj. 500 Kč/60min, 750 Kč/61-90min, 1000 Kč/91-120min atd.


CHCETE SE MNOU NA NÁKUP?

Úplně nejlepší bude, když mi napíšete mail, tam odpovídám nejrychleji. Můžete mi zkusit zavolat nebo zatextovat na tel: 603 798 388. Často ale bývám zaneprázdněná a telefon nemůžu zvednout, takže to buď nevzdávejte a zkoušejte, nebo zkuste tu písemnou komunikaci. Tam jsem jednoduše jako blesk. A nebo mě ještě můžete přistihnout při činu na facebooku. :)
Komentáře