In2hearts Yoga festival


Druhý ročník havířovského jógového festivalu, jehož součástí budou poprvé i workshopy a prodejci drobných radostí. Tušíte správně, budu tam! A vy si se mnou můžete (nejen) pořádně zavařit :)


Definitivně poslední akce před mým porodem, na které se společně můžeme potkat, zavařit si, ochutnat spoustu dobrot a navzájem se inspirovat. Zároveň - a to především - si však můžete na tomto jedinečném a neuvěřitelně srdečném festivalu, který již druhým rokem v mém rodném Havířově pořádají Monika Žídková s Katkou Stasikovou (spojitost s yogaia studiem není náhodná :) ) užít spoustu lekcí jógy pod vedením vyhlášených lektorů.

Mimo ten můj vás samozřejmě čekají i další workshopy a pokud tomu můj pupík dovolí, neochudím vás ani o možnost vyzkoušet, nakoupit či okoukat naše krásné věci z HLAVU VZHŮRU Store. Držte nám palce. A hlavně doražte!Kdy, kde a za kolik to bude?

Kdy: 11. května 2019 od 8:45
Kde: Středisko volného času Asterix, Havířov
Začátek festivalu: 8:45
Konec festivalu: 18:00
Začátek HLAVU VZHŮRU workshopu: bude upřesněno
Cena vstupenky: od 810 Kč
Cena workshopu: 250 Kč


Oficiální pozvánka In2hearts Yoga Festivalu:

Zúčastněte se 2. ročníku havířovského jógového festivalu, který se letos uskuteční v prostorách střediska volného času Asterix na Nábřeží.

Letošní ročník nebude ve znamení pouze místních lektorů, ale navštíví ho (pro nás velmi) zajimavé osobnosti ze světa jógy. Navštíví nás Marie Meera Karanath žijící v indickém ašrámu (Arsha Yoga), Pavol Hudran nebo a Andrea Tkáčová. Z místních lektorů pak potkáte Kateřinu Stasikovou a Moniku Žídkovou.

Kromě lekcí jógy letos na festivalu ale poprvé můžete navštívit také workshopy. Pozvání přijala Ivanka Fitzková z HLAVU VZHŮRU, Terapie Soszka a další účinkující budeme postupně doplňovat.

Přijďte nasát atmosféru festivalu, sdílet lásku k józe a podílet se na jeho příběhu...

Pouštíme do prodeje prvních 30 lístků a těm, kdo se chtějí zúčastnit doporučujeme s koupí kvůli kapacitě sálu neotálet. :)

Těšíme se na Vás ♥Více informací a možnost zakoupení vstupenek na webu yogaia.cz

Téma i obsah HLAVU VZHŮRU workshopu brzy zveřejníme zde i na události In2hearts Yoga festivalu. Já už se nemůžu dočkat. A vy? :)
Komentáře