sušička potravin

Yden CI IR D5Vypadá trošku jako kosmická loď přiletivší z budoucnosti, oslňuje své obdivovatele infračerveným módem sušení "jako na sluníčku" a k dokonalosti jí chybí snad už jenom ten světelný meč. Nebyla to pro mě láska na první pohled, ale dala jsem jí šanci projevit, co v ní opravdu je. A pak jsem se do ní zamilovala!Proč si pořídit sušičku potravin?

Už od malička jsme s našima rádi chodili na hřiby. Moc mě bavilo je sbírat a pak, když jsme je usušili, s nimi vařit. Maminčinu bramboračku si bez sušených lesních hříbků jednoduše nedovedu představit. Ale to sušení! Měli jsme doma takovou tu kruhovou patrovou sušičku, která nakonec stejně sušila déle, než když jsme hříbky navlékli na nit, zavěsili v pokojích a sušili na vzduchu. Jenže té práce kolem, to bylo snad nekonečné. A taky miluju sušené ovoce, ale když si ho koupíte v obchodě, tak nikdy moc dobře nevíte, odkud se vzalo a jak bylo ošetřeno. Domácí křížaly? Nejlepší pochoutka, kterou jsme od babičky jako malí dostávali. A pak mě v dospělosti začaly bavit i experimenty živé kuchyně, pro které je sušička jako stvořená.

Dlouho jsem přemýšlela, jestli si takovou drahou mašinku domů pořídit nebo ne. A pak jsem si to shrnula: potřebuju každý rok usušit hromadu hřibů, jablíček a hrušek na křížaly, ananasy a další exotické ovoce, bylinky a taky spoustu přebytků ze zahrádky. Lahodí mi raw palačinky, wrapy, chipsy a různé druhy krekrů stejně tak jako marinovaný květák či brokolice. A když usušíte raw cukroví, vydrží vám déle a nezkazí se tak rychle! Téměř žádná práce, provoněný celý byt a jednoduchá údržba jsou jen malým bonusem navíc. A tak jsem začala pátrat s cílem vybrat si tu svou, vyvolenou.

Na trhu profi sušiček potravin vládly dlouho dvě jména: Sedona a Excalibur. Rozhodovala jsem se tedy nejdřív mezi těmito dvěma. Brzy jsem se pro spoustu plusů plynoucích z různých recenzí rozhodla pro Sedonu a už se ji chystala objednat. Pak se ale na trhu objevila Yden s novou technologií a já byla zase na začátku. Chvilku jsem byla rozhodnutá pro jednu, pak zase pro druhou a pokaždé ke mě přicházely další plusy a mínusy ke každé z nich. Nakonec jsem napsala hodňákům do Traminal.cz, že se pořád nedokážu rozhodnout a jestli mi obě sušičky pošlou na měsíční testovací pobyt. A oni souhlasili! Obě jsem si pořádně proklepla a sepsala pro všechny se stejným dilematem obsáhlou srovnávací recenzi. Konečně jsem měla vybráno!


Proč právě Yden CI IR D5?

Po přečtení mého srovnávacího testování už jistě víte, jak jsem se nakonec rozhodla. Říkají jí Yden CI IR D5. Vypadá tak trošku jako kosmická loď a pro mě je to opravdu taková kouzelná, barevně svítící skříňka, která dává samé dobré jídlo :) Jaké jsou tedy jeho hlavní přednosti?


Co všechno umí?

Já sama si už fungování bez Ydenky, jak jí doma říkáváme, nedovedu představit. Usnadňuje mi tolik práce a šetří tak moc času, energie a peněz, že jsem za ni vděčná s každým otevřením dvířek. S čím vším si tedy poradí?


A co čištění?

Údržba Ydenky je jedna radost, oproti známé Sedoně je čištění ještě rychlejší a to proto, že z nerezových táců jdou případné nečistoty mnohem lépe umýt. Vystačíte si s houbičkou a kapkou neagresivního čisticího prostředku. Zašpiněné vložky na tekuté směsi stačí otřít navlhčeným hadříkem nebo rovněž houbičkou s kapkou čisticího prostředku. Díky tomu, že má sušička ve spodní části odkapávací tác, zachytává drobečky či kapky tekutin. Po dokončení sušení stačí tác vyjmout a opláchnout.K vašim službám :)

Že to zní jako pohádka? Tak se přijďte přesvědčit na vlastní oči na některý z mých kurzů a workshopů (kromě kurzů v Bráně k dětem, tam mají mašiny vstup zakázán). Sušičku si tak budete moci osahat i vyzkoušet na vlastní kůži.

A pokud stále váháte s výběrem toho správného kuchyňského pomocníka právě pro vás, neváhejte se na mne obrátit. Ráda vám poradím s výběrem toho nejlepšího přesně podle vašich představ.


Mám pro vás slevu!

Vím, že pořídit si domů takovéto kuchyňské pomocníky není zrovna levná záležitost. Ale taky vím, že když už to uděláte, rozhodně nebudete litovat. Slibuju! A tak jsem pro vás vyjednala pěknou slevu, která vám, věřím, jejich nákup aspoň trochu zpříjemní.


Slevu 5% na jakoukoliv sušičku a další kuchyňské pomocníky získáte od Traminal.cz po zadání kódu: 27907687 do kolonky slevový kupón v průběhu objednávky. A pak, že hodní lidé neexistují. :)Vaše

I.❤


Komentáře

Darja Mojdová

- 07.08.2018 - 09:37

Dobrý den, chci se zeptat, jestli sušička YDEN stále dobře funguje a jste s ní stále spokojená? Rozhodují se, jakou koupit a pořád váhám, jestli stojí za ty peníze. Děkuji, Mojdová.

HLAVU VZHŮRU

- 09.08.2018 - 11:37

Dobrý den, ano, sušička stále šlape jako hodinky a jsem s ní velmi spokojená. Určitě doporučuji a investice do ní bych se rozhodně nebála, zvláště teď , když dozrává spousta výborného ovoce a začínají růst hřiby. :) Přeji šťastnou ruku při výběru a spoustu spokojených dní s tou pravou sušičkou pro Vás. S úsměvem, Ivana