Čokoládové pralinky s griliášemZnáš to. Neutuchající chuť na něco dobrého, ideálně čokoládového. A doma zrovna nic takového není... No, děje se mi to taky. A mám recept na uspokojivé řešení plné zdravíprospěšných látek! :)


Teď už jich mívám doma v lednici povětšinou zásobu. Ono člověk nikdy neví, kdy se budou hodit, že? Přijde návštěva, jdu na návštěvu, nebo jen náhodou s mlsnou procházím okolo lednice. V raw podání jde o super antioxidantovou bombu, která vás postaví na nohy a uspokojí kdejaké chutě na sladké. A navíc je to prostě ČOKOLÁDA!!!


Ingredience

(cca 15 kousků)

Postup


TIP č.1: Formičky na pralinky si kupuju neustále, ty rozmanité tvary mě neskutečně baví. Nejčastěji na ně chodím do Tescomy, seženete je i v Toro, Levných knihách a celkově v domácích potřebách.

TIP č.2: S kódem "Hlavu vzhůru" získáte při objednávce na e-shopu svetplodu.cz ZDARMA jako dárek balíček výběrových ořechů "EXCLUSIVE MYX 50g". Kód připište do poznámky k objednávce a pak už se jen těšte na dáreček. :) Odkazy na použité suroviny z tohoto eshopu najdete i v samotném receptu.
Vaše

I.❤


Komentáře