Kakajový regenerKakajo bych si dala ... říkám si vcelku často. Od doby, co pravidelně cvičím si takové vylepšené kakajo můžu dávat pěkně do sytosti. Dej si ho i ty!


Jo. Už zase. Moje závislost na kakau vás bude na tomto webu fakt pronásledovat až do umoření. Od doby, co Sunwarrior přišel s jejich novým namakaným složením kakaového proteinu se ho nemůžu dopít. vylepšuju ho často do formy tohoto regeneru, ale znáte to, když není čas, tak ho našejkuju jen tak s vodou. Ale vy! Vy si ho dejte pěkně plnohodnotný, ať se svaly pomějou. :)


Ingredience


Postup


MAKRA: 23g bílkovin, 44g sacharidů, 7g tuků, 1356 kJ


TIP č.1: Pokud nezvládáš pravidelně zásobovat domácnost, je pro tebe tento recept jako dělaný. (A pro mě taky :P). Stačí mít doma datlovou pastu a kešu oříšky, které se ti jen tak nezkazí a už to frčí.

TIP č.2: Fakt si zkus do šejku přidat pravou vanilku a třeba i špetku soli. Regener nech chvíli uležet a pak uvidíš duhu a jednorožce. Ne, kecám. Jen ti bude chutnat ještě o kus víc.

TIP č.3: S kódem "hlavuvzhuru" získáte na e-shopu vitalvibe.cz slevu 7% na svou první objednávku.

TIP č.4: S kódem "Hlavu vzhůru" získáte při objednávce na e-shopu svetplodu.cz ZDARMA jako dárek balíček výběrových ořechů "EXCLUSIVE MYX 50g". Kód připište do poznámky k objednávce a pak už se jen těšte na dáreček. :) Odkazy na použité suroviny z tohoto eshopu najdete i v samotném receptu.

Vaše

I.❤


Komentáře