Mangový regenerPřináším ti zbrusu nový recept na regener, který je tak nabušený, jak si ho jen dovolíš vyladit! Základní verze je ale asi jasná, že? Tady půjde o mango!


Základní poznatek, který jsem si vzala z let mixování smoothies je, že když chceš krémovou konzistenci, použij banán nebo mango. Jo, jo, jo. Obě tyto varianty jsou sice dost exotika, které já osobně zrovna dvakrát nefandím, ale nebuďme zas upjatí. Jednou za čas i já sama ocením vůni i chuť pravých tropů. Nesporným benefitem budiž fakt, že pořádné mango koupíš v Česku i v mražené variantě, takže nemusíš sto let čekat, než ti ten čerstvej kus exotiky, kterej sis koupil tvrdej jak kámen, dozraje do použitelné podoby.


Ingredience


Postup


MAKRA: 22g bílkovin, 46g sacharidů, 8g tuků, 1414 kJ


TIP č.1: Pokud nezvládáš pravidelně zásobovat domácnost, je pro tebe tento recept jako dělaný. (A pro mě taky :P). Mango si kup mražené, nemusíš se s ním čistit a čekat, až ti dozraje. V létě navíc parádně osvěží!

TIP č.2: Fakt si zkus do šejku přidat pomerančový prášek. Ta chuť tě prostě vystřelí z trenek! Já už si tento mangáč ani jinak nedělám. A v zimě? Sypej tam skořici, v kombinaci s mangem je naprosto dokonalá.

TIP č.3: S kódem "hlavuvzhuru" získáte na e-shopu vitalvibe.cz slevu 7% na svou první objednávku.

TIP č.4: S kódem "Hlavu vzhůru" získáte při objednávce na e-shopu svetplodu.cz ZDARMA jako dárek balíček výběrových ořechů "EXCLUSIVE MYX 50g". Kód připište do poznámky k objednávce a pak už se jen těšte na dáreček. :) Odkazy na použité suroviny z tohoto eshopu najdete i v samotném receptu.

Vaše

I.❤


Komentáře