Šťavnaté skořicové energy tyčinkyČasto cestuju a pořád se někam přesouvám. Nikdy nevím, kam mě vítr zavane, a tak si s sebou často do kapsy beru něco malého na zub. A protože jídelníček by měl být pestrý, vymýšlím si stále nové a nové příchutě energy tyčinek. Jsou skladné, jsou chutné, jsou cenově přívětivé. A to mě baví!


Nedávno jsem vedla individuální lekci vaření pro jednu mou milou klientku a došlo i na sladké. Rozhodly jsme se, že zkusíme simulovat klasickou domácí situaci "připrav jídlo z toho, co je zrovna doma" a tak jsme vybraly pár základních surovin a vymyslely tento recept na skořicové šťavnaté energy tyčinky. Vytvořily jsme i variaci, kdy hmota dostala místo tvaru tyčinky tvar menších kuliček, které jsme obalily v nepraženém kakau. A to vám povím, byla to taková bomba, že jsem hned druhý den recept odvážila, sepsala a zařadila do fronty ke zveřejnění. No a dnes nadešel jeho čas. :)


Ingredience

(1 tyčinka = 50g)

Postup


TIP č.1: Pokud chcete celé dílo povýšit ještě minimálně o 3 levely, přidejte na 10 ks tyčinek cca 2 kapky esenciálního oleje z pomeranče nebo směs Christmas spirit od Young Living. Vyzkoušejte i variantu kuliček obalených ve skořici nebo kakau, je to jízda!

TIP č.2: S kódem "Hlavu vzhůru" získáte při objednávce na e-shopu svetplodu.cz ZDARMA jako dárek balíček výběrových ořechů "EXCLUSIVE MYX 50g". Kód připište do poznámky k objednávce a pak už se jen těšte na dáreček. :) Odkazy na použité suroviny z tohoto eshopu najdete i v samotném receptu.
Vaše

I.❤


Komentáře