Vláčné skořicové lívanceZnáte ty situace, kdy je třeba rychle uvařit, ale doma není ABSOLUTNĚ nic, na co máte chuť a žaludek Vám oznamuje, že máte maximálně 15 minut, než dojde k apokalypse? Tak to vítejte u nás doma!


Nakonec padl návrh na lívance. Jo to se řekne, když doma běžně nemíváme mouku ani mlíko. Inu pojala jsem to jako výzvu a lívance stejně vyčarovala. Reakce mého drahého mě velmi mile překvapila. Sypal to do sebe jak na běžícím pásu, pochvaloval si jak jsou měkoučké a vláčné a přitom superzdravé. No ... jdu vám ten recept rychle sepsat, ať jsou všechny domácnosti takto spokojené!


Ingredience


Postup


TIP č.1: Nečekejte, až se těsto zatáhne i na horní straně, placičku byste pravděpodobně připálili. Obracejte je ještě mokré na povrchu, prostě ať jsou do zlatova. To vychytáte, pokusů je víc než dost :)

TIP č.2: S kódem "Hlavu vzhůru" získáte při objednávce na e-shopu svetplodu.cz ZDARMA jako dárek balíček výběrových ořechů "EXCLUSIVE MYX 50g". Kód připište do poznámky k objednávce a pak už se jen těšte na dáreček. :) Odkazy na použité suroviny z tohoto eshopu najdete i v samotném receptu.
Vaše

I.❤


Komentáře