Základní vanilkový regenerJakým jiným, než základním vanilkovým regenerem odstartovat sekci receptů, kterou ocení především sportovci jako svou potréninkovou odměnu. Ano, čteš správně. Odteď už se budeš na svůj potréninkový šejk vážně těšit. Slibuju!


Proč jsem vybrala zrovna tento recept jako základní? Je to totiž takový můj evergreen, když doma nemám skoro nic. Je ze surovin, které jsou železnou zásobou naší domácnosti a tak, když je má múza kilometry daleko a mě nenapadá žádná nová rege pecka, mixuju si právě tento. Jeho výhodou, ostatně jako všech regenerů v této sekci, je, že si do něj můžeš podle chuti a počasí přidat koření, které chuť šejku povznese zase o level výš. V chladných dnech si proto do tohoto receptu přidávám ještě perníčkové koření, skořici, nebo pro ještě výraznější chuť špetku pravé vanilky. Zkus to taky!


Ingredience


Postup


MAKRA: 22g bílkovin, 46g sacharidů, 8g tuků, 1408 kJ


TIP č.1: Pokud nezvládáš zásobovat domácnost ovocem, kup pár banánů do zásoby a nech je dozrát, až budou celé pořádně tečkované. Pak je pokrájej na kolečka, odvaž požadované množství a nasáčkuj. Sáčky ulož do mražáku pro strýčka příhodu a jsi připraven! V létě navíc mražený banán v regeneru skvěle osvěží.

TIP č.2: S kódem "hlavuvzhuru" získáte na e-shopu vitalvibe.cz slevu 7% na svou první objednávku.

TIP č.3: S kódem "Hlavu vzhůru" získáte při objednávce na e-shopu svetplodu.cz ZDARMA jako dárek balíček výběrových ořechů "EXCLUSIVE MYX 50g". Kód připište do poznámky k objednávce a pak už se jen těšte na dáreček. :) Odkazy na použité suroviny z tohoto eshopu najdete i v samotném receptu.

Vaše

I.❤


Komentáře